Hotel Kielce

Bestwetern w Kielcach to nowoczesny hotel znajdujący się w samym centrum miasta. To doskonałe miejsce dla turystów, także dla biznesmenów i rodzin z dziećmi. To obiekt czterogwiazdkowy, położony blisko dworca kolejowego i autobusowego, w niedalekim sąsiedztwie z malowniczymi Górami Świętokrzyskimi. Wśród atrakcji w tym miejscu można liczyć na aktywne spędzania czasu, spacery i piesze wycieczki. Sale konferencyjne umożliwiają organizowanie przyjęć i bankietów dla klientów biznesowych. To doskonałe miejsce na krótkie wypady, ale także dłuższe wakacje połączone ze zwiedzaniem. W tym przypadku obsługa jest zagwarantowana na najwyższym poziomie, a dodatkowe udogodnienia pozwalają umilić czas.

Hotel

Best Western w Kielcach posiada internet bezprzewodowy, istnieje także możliwość podłączenia przewodowego internetu w każdym z pomieszczeń. W hotelu znajduje się Restauracja Victoria i Oranżeria, a także Kawiarnia Klimt, gdzie można skosztować smacznych potraw i deserów. Można także wykupić śniadanie za dodatkową zapłatą. Wśród dodatkowych usług znajdziemy saunę, spa i gabinet masażu. Obsługa w recepcji jest całodobowa, więc nawet późne zameldowanie nie stanowi problemu. Wielojęzyczna obsługa (język rosyjski, niemiecki i angielski) jest sporym ułatwieniem dla gości z innych krajów. Pralnia na terenie hotelu jest czynna od 8:00 do 19:00 – to usługa dodatkowo płatna.

Pokoje

Best Western https://www.bestwestern.pl/booking-path/hotel-details/best-western-grand-hotel-kielce-81025 oferuje szeroką i rozbudowaną ofertę. Hotel posiada 120 pokoi (1, 2 i 3 – osobowych) oraz 2 eleganckie apartamenty. W każdym z pokoi znajduje się telewizja kablowa lub satelitarna oraz radio FM/AM. Jeśli chodzi o sprzęty, znajdziemy tu suszarkę do włosów, żelazko wraz z deską do prasowania, biurko wraz z lampką oraz (w niektórych typach pokojów) sejf. Szybki dostęp do internetu jest dużym plusem, a dostępne bezprzewodowe porty danych działają sprawnie i zadowalająco. Dodatkowymi udogodnieniami są klimatyzacja kontrolowana samodzielnie, codzienna prasa za darmo, szlafrok (w pokojach Superior, Junior Suite i Executive Suite). Dostępne są także pokoje z sofą i usługa budzenia na życzenie. W hotelu znajdują się także 2 pokoje dla niepełnosprawnych, posiadające wszelkie udogodnienia, zwłaszcza w toalecie (poręcze, pasek bezpieczeństwa i siedzenie pod prysznicem). Potrzeby gości są stawiane na pierwszym miejscu, dlatego zostają oni obsłużeni fachowo i z zachowaniem najwyższych standardów. Ekskluzywne wnętrza zachwycają nowoczesnością, są w pełni wygodne i komfortowe dla każdego odwiedzającego obiekt.

Related posts

Leave a Comment