Dom na lata

Zaprojektowanie idealnego, komfortowego i ponadczasowego domu to nie lada wyzwanie dla projektanta. Szczególnie gdy chodzi o nowoczesne bryły, które zazwyczaj są bardzo rozłożyste i wymagają do ich usadowienia sporej przestrzeni. Projektanci jednak wychodząc wymagającym klientom naprzeciw stworzyli oryginalne domy, w których zadbano o precyzyjne wykończenie oraz postawiono na trwałe elementy.

Dom na lata

Nowoczesne energooszczędne projekty domów zachwycają ciekawym designem, oryginalnymi rozwiązaniami oraz nowoczesnymi technikami. Są to domy trwałe i solidne. Niewątpliwie do takich projektów należy – projekt uA124. Ten stylowy dom niewątpliwie wyróżni się na tle innych. Jest bardzo duży (powierzchnia użytkowa to 250,10 m2), przestrzenny i komfortowy. Zaprojektowano w nim duży salon, otwartą kuchnię, jadalnie oraz kilak pokoi na parterze, jak i pietrze, Umiejscowiono w nim także gabinet, który będzie idealnym rozwiązaniem dla osób pracujących w domu.

Ponadczasowa klasyka

.
W całkiem innym stylu jest kolejny projekt. Projekt uA70 to ponadczasowy, klasyczny parterowy dom jednorodzinny. W środku znajduje się otwarta kuchnia, salon z jadalnią oraz trzy pokoje. Zadbano w nim także o praktyczne rozwiązania jak np. pomieszczenie gospodarcze, wiatrołap czy osobne wc. Na zewnątrz dom ten daje olbrzymią możliwość rozwiązań, które pozwolą wyróżnić go na tle innych. Koszt projektu to wydatek rzędu około 3000 zł. Ta inwestycja to świetna opcja dla tych, co chcą połączyć nowoczesność z klasycznymi rozwiązaniami.

Related posts

Leave a Comment